Справи Майдану: Правоохоронці провели 4 слідчих експерименти у справі про розстріли мітингувальників

фото - з відкритих джерел

В ході експериментів слідчі отримали додаткову інформацію про місце розташування правоохоронців, які стріляли по активістах

Слідчі Державного бюро розслідувань провели чотири слідчі експерименти у кримінальному провадженні за фактом розстрілів мітингувальників у період 18-20 лютого 2014 року під час Майдану. Про це повідомила пресслужба відомства.

“13 березня 2020 року відбулися 4 слідчих експерименти на вулицях Інститутській, Шовковичній та Майдані Незалежності у місті Київ. Слідчі ДБР перевіряли і уточнювали відомості, які мають значення для встановлення обставин вчинення замахів на умисні вбивства протестувальників та заподіяння їм тілесних ушкоджень”, - йдеться в повідомленні.

У ДБР зазначили, що в ході експериментів слідчі отримали додаткову інформацію про місце розташування правоохоронців, які застосовували відносно учасників акцій протесту вогнепальну зброю.

Новини за темою: Колишньому голові одного із районних судів Києва повідомили про зміну підозри у "справах Майдану"

Нагадаємо, раніше співробітники Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру двом колишнім суддям одного з районних судів м. Черкаси, які переслідували учасників мітингів та зборів в січні 2014 року

Loading...