Справа вбивства 5-річного Кирила Тлявова: Венедіктова повідомила про допит дітей-свідків у суді

Судове засідання у справі вбивства Кирила Тлявова Facebook / Ірина Венедіктова

Суд допитав трьох неповнолітніх, які стали свідками вбивства

У Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді розпочалися допити дітей-свідків у справі щодо вбивства 5-річного Кирила Тлявова у 2019 році. Про це повідомила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова у Фейсбук.

Зазначається, що суд вже завершив дослідження письмових доказів. "Три дні поспіль в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді слухалась справа про вбивство 5-річного хлопчика. У засіданнях 18 та 19 листопада завершено  дослідження письмових доказів", – ідеться в повідомленні.

Сьогодні ж, 20 листопада, було допитано трьох неповнолітніх, які стали свідками трагедії. "На сьогоднішньому засіданні розпочалися допити. За участю психолога допитані троє неповнолітніх свідків трагічної події. Задля забезпечення їх інтересів, процедура надання показів відбувалась в режимі відеоконференції з окремого приміщення", – написала Венедіктова.

Крім того, генпрокурор повідомила, що наступні судові засідання у цій справі відбудуться 11 та 14 грудня. "Планується продовження допитів свідків обвинувачення, свідків захисту, потерпілих та розгляд клопотань про продовження запобіжного заходу", – резюмувала чиновниця.

Нагадаємо, 31 травня минулого року у Переяслав-Хмельницькому Київської області патрульні поліцейські Іван Приходько та Володимир Петровець напідпитку в позаробочий час стріляли з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах неподалік від місця, де гуляв 5-річний Кирило Тлявов. Хлопчика поранили в голову і 3 червня він помер у київській лікарні.

Новини за темою: Убивство хлопчика в Переяславі-Хмельницькому: Суд залишив підозрюваних під вартою

У кінці минулого року у ДБР заявили, що завершили розслідування вбивства п’ятирічного хлопчика з Переяслав-Хмельницького Кирила Тлявова. До цього президент Зеленський доручив підготувати доповідь щодо розслідування вбивства хлопчика.

Loading...