Справа Шеремета: Суд розглядає апеляції захисту Антоненку і Дугарь

Офіс генпрокурора продовжив розслідування у справі Шеремета до червня Фото з відкритих джерел

Це вже п'ята спроба розгляду апеляційної скарги на запобіжний захід

Київський апеляційний суд сьогодні, 13 липня, розглядає апеляцію на продовження арешту підозрюваному у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета колишньому військовому Андрію Антоненку, а також щодо арешту підозрюваної медсестри Яни Дугарь.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Владислав Кондратенко.

"Це буде вже п'ята спроба розгляду апеляційної скарги на запобіжний захід, адже минулого разу не змогли продовжити розгляд засідання через те, що прокурори не знайшли другий том справи, а він, зокрема, містить 148 сторінок. Також прокурори не знайшли оригінал підозри. Тож через таку нестачу документів і довелося перенести на сьогодні засідання. Прокурори сказали, що потрібно писати відповідну заяву. Адвокати кажуть, що всі документи вже є на місці", – повідомив кореспондент.

Новини за темою: Справа Шеремета: У фігурантів Кузьменко та Антоненка з’явилися проблеми зі здоров’ям

Владислав Кондратенко додав: "Що ж до Яни Дугарь – наразі у неї запобіжний захід – це нічний домашній арешт. Сьогодні клопотатимуть про те, щоб їй змінили запобіжний захід на особисту поруку. Її на особисті поруки хочуть взяти 13 людей, серед яких є депутати і нинішнього скликання, і попередніх".

Як повідомляли, заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що підозрювані у справі Шеремета, Дугарь, Кузьменко і Антоненко мали друзів і знайомих серед співробітників Служби безпеки України.

Нагадаємо, у Національній поліції заявили, що готові передати справу щодо вбивства журналіста Павла Шеремета до суду. Однак, судові засідання можна буде почати після того, як адвокати вивчать деталі справи. 

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху автомобіля на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка.Loading...