Справа Шеремета: Прокуратура наполягає на зміні запобіжного заходу Дугарь

Фото з відкритих джерел

Прокуратура наполягає на зміні запобіжного заходу з нічного домашнього арешту на заставу

Прокуратура наполягає на зміні запобіжного заходу військовій медсестрі Яні Дугарь, яка є однією з підозрюваних у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це заявив прокурор під час судового засідання, передає УНН.

Так, прокуратура наполягає на зміні запобіжного заходу Дугарь з нічного домашнього арешту на заставу у розмірі 168 160 грн з покладенням на неї обов'язків, серед яких носіння електронного браслета.

Новини за темою: Справа Шеремета: Яні Дугарь призначили почеркознавчу та психіатричну експертизу

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва продовжив нічний домашній арешт підозрюваній у справі вбивства журналіста Павла Шеремета Яні Дугарь до 31 травня.

Окрім того, сьогодні суд залишив під вартою підозрюваного в організації вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка.

Як відомо, слідство змінило підозру фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета. Антоненко тепер не організатор, а виконавець за попередньою змовою, Юлія Кузьменко також є виконавцем, а Яна Дугарь - пособник.

Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху автомобіля о 7:45 ранку. Машина вибухнула на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка.

Loading...