Справа Шеремета: Поліція оприлюднить матеріали півтисячі слідчих дій

Павло Шеремет wikipedia.org

Правоохоронці занепокоїлись "прозорістю" розслідування

У поліції розсекретять матеріали понад 500 негласних слідчих дій, щоб процес розслідування став "прозорим". Про це повідомляє пресслужба поліції.

"У зв’язку з підвищеною увагою суспільства та з метою повного і прозорого процесу розслідування резонансного злочину слідчі НПУ ... розсекречують матеріали негласних слідчих (розшукових) дій та проводять 32 судові експертизи", - йдеться у повідомленні.

Разом із тим, правоохоронці скаржаться на те, що підозрювані "відмовляють органу досудового розслідування в участі у таких слідчих діях".

За їхніми словами, Яна Дугарь відмовляється давати свідчення у допиті в якості підозрюваної та брати участь у почеркознавчій та судово-психіатричній експертизах.

Андрій Антоненко відмовився від слідчого експерименту та дачі показів у ході допиту, а Юлія Кузьменко – від проходження судово-медичної й габітоскопічної експертиз. Обидва також відмовилися від одночасного допиту.

Раніше повідомлялося, що фахівці провели дослідження та порівняли зріст підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка зі зростом чоловіка, який був зафіксований камерами спостереження. Зріст музиканта не співпадає зі зростом чоловіка на відео.

Loading...