Справа Шеремета: Підозрювані мали друзів і знайомих серед співробітників СБУ, – Геращенко

Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

Фото з відкритих джерел

Наразі слідство не має доказів щодо причетності до злочину співробітників відомства

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що підозрювані у справі Шеремета, Дугарь, Кузьменко і Антоненко, мали друзів і знайомих серед співробітників Служби безпеки України. 

Про це він повідомив під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK.

"Мушу сказати, що підозрювані особи мали друзів і знайомих з числа співробітників СБУ та родичів-співробітників СБУ. Це є абсолютний факт", - відповів Геращенко на запитання про те, чи може він підтвердити зв'язок у справі Шеремета з СБУ.

Однак, заступник глави МВС уточнив, що на цей час слідство не має прямих доказів щодо причетності до вбивства Шеремета більш ніж трьох осіб.

"На сьогодні підозрюваними є три особи. Це пані Дугарь, пані Кузьменко та пан Антоненко. Їм пред’явлені підозри, зараз справа передана адвокатам та самим підозрюваним для ознайомлення. І зараз десь пройшло 50 днів, поки вони знайомляться з матеріалами справи", - додав Антон Геращенко. 

Новини за темою: Справа Шеремета: У фігурантів Кузьменко та Антоненка з’явилися проблеми зі здоров’ям

За його словами, швидкість початку судового розслідування залежить від підозрюваних та їхніх адвокатів. 

Нагадаємо, тиждень тому у Національній поліції заявили, що готові передати справу щодо вбивства журналіста Павла Шеремета до суду. Однак, судові засідання можна буде почати після того, як адвокати вивчать деталі справи. 

Loading...