Справа Шеремета: Антоненко готовий на слідчий експеримент, але за двох умов

За словами підозрюваного, інформація про його відмови від співпраці зі слідством – неправда

Підозрюваний в організації вбивства журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко РБК-Україна

Підозрюваний у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко заявив, що він готовий пройти слідчий експеримент на місці злочину, але за умов, якщо з нього знімуть кайданки, а потім одразу покажуть відеозапис. Про це він повідомив в інтерв’ю "Українській правді".

Антоненко зазначив, що його відмови від слідчого експерименту – це неправдива інформація. "Ми не відмовлялись від жодних слідчих дій, а наполягали на їх законному проведенні, з адвокатами", – сказав підозрюваний.

Крім того, він додав, що не відмовлявся і від проходження поліграфу. За його словами, спільно з адвокатами вони запропонували незалежну експертизу із залученням іноземних спеціалістів через "ризики фальсифікації зі сторони слідства". Мовляв, поліграфологом йому пропонували психолога, який оголосив ходу чоловіка на відеозаписі "невербальною поведінкою". Антоненко додав, що це було обґрунтовано йому відсутністю інших спеціалістів.

Новини за темою: МВС про справу Шеремета: Вже 57 днів захист знайомиться з матеріалами

Раніше повідомлялося, що підозрювані у вбивстві Шеремета відмовилися від участі у слідчих діях і від поліграфа. За словами заступника міністра МВС Антона Геращенка, вони не хочуть давати будь-які свідчення.

Також Андрій Антоненко заявляв, що в СІЗО на нього тиснули та не надавали медичну допомогу. 17 липня Антоненку продовжили арешт ще на два місяці.Loading...