Справа про вбивство Павла Шеремета готова для передачі в суд, – Нацполіція

Суд розпочнеться після того, як адвокати ознайомляться з матеріалами слідства

Журналіст Павло Шеремет

Правоохоронці готові передати справу щодо вбивства журналіста Павла Шеремета в суд. Про це повідомила пресслужба Нацполіції у Фейсбук.

У відомстві зазначають, що з моменту завершення досудового слідства минуло 42 дні. Всі матеріали справи відкриті підозрюваним та їхнім адвокатам, тому захисники наразі ознайомлюються зі змістом.

Судові засідання можна буде почати після того, як адвокати вивчать деталі справи. У Нацполіції зазначають, що слідство не обмежує підозрюваних і захисників у часі на ознайомлення, але наголошують, що дата початку суду залежить саме від них.

Новини за темою: Справа Шеремета готувалася дуже ретельно: У МВС пояснили складності з розслідуванням

Раніше повідомлялося, що підозрювані у вбивстві Шеремета відмовилися від участі у слідчих діях та від поліграфа. За словами заступника міністра МВС Антона Геращенка, вони не хочуть давати будь-які свідчення. У злочині підозрюються Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугарь.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху автомобіля на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка.Loading...