Співробітники Facebook влаштували віртуальний страйк через пост Трампа

pixabay.com

Співробітники компанії, незадоволені рішенням Цукерберга не видаляти пост Трампа про протестуючих в Міннеаполісі

Сотні співробітників Facebook тимчасово відмовилися виконувати свої робочі обов'язки в зв'язку з відсутністю реакції керівництва компанії на недавній пост президента США Дональда Трампа про протестувальників через загибель афроамериканця Джорджа Флойда. Про це пише New York Times з посиланням на співрозмовників в компанії.

Співробітники компанії, незадоволені рішенням СЕО Facebook Марка Цукерберга не видаляти пост Трампа про протестуючих в Міннеаполісі, розмістили повідомлення про те, що не працюють в знак протесту в своїй електронній пошті, чатах і акаунтах в соціальних мережах.

"Ненависницька риторика, що пропагує насильство проти темношкірих протестувальників з боку президента США, не заслуговує захисту під прикриттям свободи вираження", - написав один зі співробітників компанії на внутрішній дошці оголошень.

Співрозмовник видання закликав СЕО компанії Марка Цукерберга видалити публікацію президента США, що "пропагує насильство, вбивство і неминучу загрозу темношкірим".

Крім того, в приватних чатах співробітники закликали до відставки віцепрезидента Facebook з глобальної політики Джоела Каплана.

Новини за темою: Протести в Міннеаполісі й пандемія коронавірусу як передумови розпаду США

Нагадаємо, акції протестів почалися після того, як увесь світ дізнався, що 25 травня під час жорсткого затримання поліцейськими загинув афроамериканець Джордж Флойд, підозрюваний у підробці документів, який чинив спротив під час арешту.

Згодом у США заарештували офіцера поліції, який брав участь у затриманні Джорджа Флойда, - саме цей поліцейський тримав ногу на шиї загиблого.

Окрім того, Трамп під час брифінгу у Білому домі пообіцяв залучити американських військових для придушення акцій протесту через смерть афроамериканця Джорджа Флойда під час жорстокого затримання поліцією.
Loading...