"Спільник" луцького терориста заперечив свою провину і назвав Кривоша шахраєм

Підозрюваний у пособництві луцькому терористу Михайленко PavlovskyNews

Михайленко запевнив, що контактував з Кривошем один раз на форумі колекціонерів

Підозрюваний у підсобництві луцькому терористу Дмитро Михайленко заперечив у суді свою провину та назвав Максима Кривоша шахраєм. Про це повідомляє Pavlovsky News.

Так, на судовому засіданні 24 липня, де обирають запобіжний захід Михайленку, він заявив, що спілкувався з Кривошем один раз на форумі колекціонерів. За словами підозрюваного, він сам колекціонує антикваріат, тому обмінювався з "Плохим" старовинними монетами. Однак, луцький терорист обдурив його і взамін відправив фальшивку. 

Крім цього, Михайленко запевнив, що не відправляв Кривошу зброю та не торгує нею. На запитання журналістів про зброю,  яку у нього знайшли на дачі під час огляду, підозрюваний відповів, що воно належить йому і частина з цієї зброї є зареєстрованою. 

Новини за темою: Перше інтерв'ю луцького терориста: Про постановку затримання, розмову з президентом й психлікарню

Нагадаємо, 21 липня у Луцьку терорист Максим Кривош захопив автобус та взяв у заручники пасажирів. Пізніше чоловік оприлюднив свої вимоги у соціальній мережі Твіттер, у яких вимагав від державного керівництва визнати себе внутрішніми терористами. Крім цього, Кривош попросив президента України Володимира Зеленського порекомендувати до перегляду фільм "Земляни".

Глава держави виконав умову злочинця. А вночі того ж дня о 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх звільнили, а терориста затримали.

Пізніше у Харкові затримали можливого спільника Кривоша. Ним виявився Дмитро Михайленко 1976 року народження, у якого під час обшуків виявили зброю та боєприпаси, які він привіз із зони АТО у 2014-2015 роках.

Loading...