Спека та дощі з грозами: Погода в Україні на вихідні

На День Незалежності негода очікується на заході країни

Прогноз погоди в Україні

Фото з відкритих джерел

На вихідних 22-24 серпня в більшості регіонів України очікується спекотна й сонячна погода, проте в деяких областях місцями пройдуть сильні дощі. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Зазначається, що в суботу, 22 серпня, на території східних та південних областей пройдуть дощі з грозами. На сході стовпчики термометрів показуватимуть від +23 до+25 градусів за Цельсієм. На півдні буде спекотніше: від 27 до 29 градусів тепла. Температура за вікном у західних регіонах буде в межах від +25 до +27 градусів, а на півночі – від 23 до 25 градусів вище нуля.

Прогноз погоди на 22 серпня Укргідрометцентр

У неділю, 23 серпня дощі з грозами варто очікувати на заході країни. Там температура повітря становитиме 26-28 градусів. Водночас, у північних та східних областях передбачається 25-27 градусів тепла. В центрі та на сході України температура переважно становитиме від +26 до +28 градусів за Цельсієм.

Прогноз погоди на 23 серпня Укргідрометцентр

На День Незалежності в понеділок, 24 серпня, синоптики також очікують негоду на заході країни. Незважаючи на дощі та грози, температура за вікном становитиме до 22-24 градусів тепла. На півночі та в центрі країни буде трохи тепліше: від +26 до +28 градусів за Цельсієм. На сході стовпчики термометрів показуватимуть 26-28 градусів тепла. Проте, найспекотніша погода очікується на півдні: там температура повітря підніметься до +30 градусів.

Прогноз погоди на 24 серпня

Укргідрометцентр

Новини за темою: В Україні оголошено штормове попередження

Нагадаємо, вчора, 20 серпня, в Державній службі з надзвичайних ситуацій попередили про складні метеорологічні явища в західних областях України. Зокрема, в деяких регіонах оголосили І рівень небезпеки через грози, а також пiдвищення рiвнiв води у Сяні та Дністрі.Loading...