Спалах коронавірусу: У МОЗ заявили, кому відмовлять в евакуації з Китаю

Ілюстратвине зображення Фото з відкритих джерел

Обов’язковою умовою для евакуації є проведення протиепідемічних заходів

У Міністерстві з охорони здоров’я наголосили, що особам, які не дали згоду на проведення протиепідемічних заходів, буде відмовлено в евакуації з території КНР. Про це повідомив в.о. генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України Ігор Кузін, пише РБК-Україна.
 
За словами Кузіна, наразі було створено спеціальну форму інформованої згоди, яку через канали Міністерства закордонних справ передали українцям, що планують покинути Китайську Народну Республіку.
 
"Особі може бути відмовлено у вильоті, якщо вона не дає згоди на проведення протиепідемічних або профілактичних заходів. Це є механізмом впливу на тих осіб, які планують евакуацію до України", - підкреслив представник Центру громадського здоров’я МОЗ.
 
До слова, за попередніми результатами, всі українці, які запланували евакуюватися з Китаю, погодилися на підписання згоди та карантин.
 
"Поки 51 особа, в тому числі одна дитина підписали, кількість може змінюватися", - зазначив Кузін.
 
Нагадаємо, сьогодні у Посольстві України в КНР назвали остаточну дату евакуації українських громадян з території Уханя на Батьківщину.
 
Також станом на ранок понеділка, 10 лютого, у світі зафіксовано 40 536 випадків інфікування китайським коронавірусом 2019-nCoV, 910 осіб загинули.
Loading...