Спалах COVID-19 у гуртожитку КПІ: Коронавірус підтвердили у 52 курсантів

Спалах COVID-19 у гуртожитку КПІ Скріншот відео

Курсантів із будівлі гуртожитку не випускають

Шестеро курсантів Інституту спецзв’язку та захисту інформації Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, у яких виявили коронавірусну інфекцію COVID-19, перебувають в інфекційній лікарні. Ще 46 курсантів перебувають у гуртожитку на самоізоляції. Станом на зараз коронавірус підтвердили у 52 курсантів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Владислав Кондратенко.

"Це п’ятиповерховий гуртожиток. На третьому поверсі знаходяться ті курсанти, в яких підтвердився COVID-19, але в яких немає симптомів гострої респіраторної хвороби. На п’ятому поверсі перебувають ті курсанти, в яких є такі симптоми", – повідомив кореспондент.

Владислав Кондратенко зазначив, що до гуртожитку регулярно підходять батьки курсантів та передають пакети з їжею. Курсантів із будівлі не випускають, працівники гуртожитку теж перебувають у приміщенні на самоізоляції.

Новини за темою: Індія розпочала тестування вакцини від коронавірусу на людях

Біля будівлі чергує патрульна поліція та ДСНС.

Нагадаємо, напередодні повідомляли, що у Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського зафіксували спалах коронавірусної хвороби.

Перед цим спалах коронавірусу зафіксували у гуртожитку Київського національного університету технологій та дизайну. На той момент хворобу підтвердили у 5 іноземних студентів. 

Loading...