Соцмережа Facebook заборонила заперечення Голокосту

pixabay.com

Соцмережа видалятиме дописи із запереченням Голокосту

Адміністратори соціальної мережі Facebook видалятимуть "будь-який контент" про заперечення Голокосту і перекручені факти про нього. Про це йдеться в офіційній заяві компанії.

Крім того, з кінця 2020 року користувачів, які шукатимуть у Facebook "терміни, пов'язані з Голокостом або його запереченням", платформа перенаправить "на перевірену інформацію".

Зазначається, що компанія ухвалила рішення, виходячи з "документально підтвердженого зростання антисемітизму в усьому світі", а також через "тривожний рівень необізнаності про Голокост, особливо серед молоді".

Зокрема, Facebook посилається на опитування, чверть учасників якого визнали Голокост міфом або перебільшенням. Опитування, як уточнює соцмережа, проводили серед жителів США у віці 18–39 років.

Засновник Facebook Марк Цукерберґ на своїй сторінці розповів, що, з одного боку, він підтримує свободу слова, з іншого – усвідомлює "шкоду, яку завдають запереченням або спотворенням фактів про Голокост".

"За нинішнього стану справ у світі я вважаю, що ми дотрималися правильного балансу", – написав Цукерберґ.

Новини за темою: Зеленський на зустрічі з Нетаньягу розповів історію своєї родини під час Голокосту

Раніше повідомлялося, що у Ватикані мають відкрити архівні документи часів військового папства Пія XII, який очолював католицьку церкву з 1939 до 1958 року. Його звинувачують у тому, що він нібито закривав очі на Голокост

 

Loading...