"Союзмультфільм" випустить нову серію "Чебурашки": Озвучать Варум і Ярмольник

Нова короткометражка буде називатися "Чебурашка. Секрет свята"

Через понад 50 років після виходу першого мультфільму про Чебурашку і Крокодила Гени в "Союзмультфільмі" заявили, що до Нового року з'явиться нова короткометражка за мотивами легендарної стрічки. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Як повідомляється, мультфільм буде називатися "Чебурашка. Секрет свята".

"Минулого року напередодні свята ми показали продовження пригод ведмедика Умки, а в цьому розповімо нову новорічну історію про Чебурашку і Крокодила Гени. Це буде дуже теплий і затишний мультфільм про щиру дружбу і про те, як просто створити собі справжнє диво", — розповіла голова правління кіностудії Юліана Слащева.

Вона також додала, що мультфільм буде виконаний в технології 3D-анімації.

"Як і класична версія, нова картина буде музичною: пісню для нової серії написав композитор і співак Леонід Агутін. Роль Чебурашки озвучила співачка Анжеліка Варум, а Крокодил Гена заговорив голосом актора Леоніда Ярмольника", - поділилися в "Союзмультфільмі".

Довідка:

Чебурашка і Крокодил Гена - персонажі серії книг Едуарда Успенського. Широку популярність вони отримали після виходу мультфільму Романа Качанова "Крокодил Гена" в 1969 році. Потім були зняті кілька продовжень - "Чебурашка" (1971 рік), "Шапокляк" (1974 рік) і "Чебурашка йде до школи" (1983 рік). У цих мультфільмах Крокодила Гену озвучував Василь Ліванов, а Чебурашку — Клара Румянова.

Новини за темою: Український мультфільм "Кохання" отримав найвищу нагороду одного із найстаріших німецьких кінофестивалів

Нагадаємо, раніше стало відомо, що японські мультиплікатори випустили короткометражку про Чебурашку з використанням 3D-технологій. Вихід стрічки був приурочений до десятиліття з дня прем'єри японського фільму про Чебурашку. При цьому, японська компанія стверджує, що володіє правами на Чебурашку до 2023 року.

Пізніше, кіностудія "Союзмультфільм" заявила про намір повернути права на використання образу Чебурашки, які були надані Японії більше 15 років тому.

Loading...