Сьогодні у прямому ефірі відбудеться церемонія нагородження переможців православного кінофестивалю "Покров"

Підсумки фестивалю з'являться на сайті фестивалю після оголошення переможців Фото з відкритих джерел

За дні проведення фестивалю головні фільми фестивалю в онлайн режимі подивилися понад сто тисяч осіб

У суботу 21 листопада, о 21:35 за київським часом, у прямому ефірі відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців XVIII Міжнародного православного кінофестивалю "Покров". Подивитися її можна буде на сайті pokrovkino.com

"Дорогі друзі, любителі православного кіно, до свого завершення підійшов 18-й Міжнародний фестиваль православного кіно "Покров-2020" церемонія закриття кінофестивалю відбудеться в новому онлайн форматі, як і вся програма переглядів минулого кінофоруму з 12 по 21 листопада 2020 року", - заявили організатори. 

Зазначається, що за дні проведення фестивалю головні фільми фестивалю в онлайн режимі подивилися понад сто тисяч людей по всьому світу. Це свідчить про те, що аудиторія любителів православного кіно багаторазово зросла.

У церемонії закриття візьмуть участь учасники, члени журі, відомі діячі кіно і мистецтва.

Новини за темою: На фестивалі православного кіно "Покров" покажуть фільм про Ломаченка і Усика

Фільмом - закриття буде претендент на головний приз у номінації "Ігрового кіно" художній фільм режисера Олександра Галібіна "Сестричка", Росія.

Підсумки фестивалю будуть опубліковані на сайті фестивалю відразу після оголошення переможців і номінантів 18-го кінофестивалю "Покров-2020".

Нагадаємо, 12 листопада стартував XVIII Міжнародний православний кінофестиваль "Покров", який через пандемію COVID-19 вперше за 17 років пройшов в онлайн-режимі. 

Loading...