Смертність від коронавірусу в Європі зросла на 40%, - ВООЗ

Фото з відкритих джерел

Зокрема, ситуація ускладнилася у Великій Британії, Іспанії, Нідерландах, РФ та Франції

У деяких країнах Європи протягом останнього тижня зросла добова кількість летальних випадків серед пацієнтів з COVID-19. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прессекретарку Всесвітньої організації охорони здоров'я Маргарет Гарріс. 

Відтак, за її словами, в Європі спостерігається інтенсивне та тривожне зростання випадків зараження коронавірусом та смертей унаслідок хвороби.

Зокрема, ситуація ускладнилася у Великій Британії, Іспанії, Нідерландах, РФ та Франції.

Як зазначається, добова кількість смертей у Європі від COVID-19 зросла майже на 40% у порівнянні з попереднім тижнем, а кількість випадків інфікування - на третину, зауважила Гарріс.

Водночас вона висловила занепокоєння у зв'язку з переповненістю лікувальних закладів тяжкохворими пацієнтами з COVID-19 попри загалом більш ефективне управління можливостями лікарняних фондів.

Новини за темою: Віцепрезидент Єврокомісії захворів на коронавірус COVID-19

Раніше повідомлялося, що протягом доби в Італії зафіксували новий коронавірусний антирекорд - за добу захворіло понад 20 тисяч осіб.

До цього міністр охорони здоров’я Іспанії Сальвадор Ілла заявляв, що поширення пандемії COVID-19 у деяких регіонах країни стало неконтрольованим.Loading...