Смертність від COVID-19 в Україні становить близько 2%, а не 12%, як в Італії, – Мусій

Олег Мусій Скріншот відео

Колишній очільник МОЗ назвав позитиви, які є у боротьбі з коронавірусом

Позитив у боротьбі з коронавірусом полягає у тому, що українська система охорони здоров'я не перевантажена, як в Іспанії і як в Італії. Наразі місць для тих, хто має ускладнення від COVID-19, у лікарнях вистачає.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив міністр охорони здоров'я України c 27 лютого до 1 жовтня 2014 року, народний депутат VIII скликання Олег Мусій.

Олег Мусій запідозрив, що цифрами щодо кількості інфікованих коронавірусом COVID-19 маніпулюють: кілька днів тому кількість виявлених хворих за добу становила близько тисячі, останнім часом – 400-500. Проте, каже він, і кількість тестувань зменшилася удвічі.

Гість ток-шоу також не вірить, що в Україні кількість тих, хто хворіє коронавірусом, становить майже 50 тисяч осіб. На його думку, цю цифру слід помножити на три. Олег Мусій переконаний, що, коли Україна дійде до такого ж рівня тестування, як у Німеччині чи Польщі, то і загальна картина буде зовсім іншою.

Новини за темою: Науковці з Сінгапуру прогнозують поширення нового коронавірусу

"Але який є позитив? Позитив є у тому, що українська система охорони здоров'я не перевантажена, як в Іспанії і як в Італії. Поки що місць для тих, хто захворів на ускладнення від коронавірусу, вистачає в українських лікарнях, і дякуючи самопожертві українських лікарів вдається рятувати. Смертність все ж таки – близько 2%, а не як в Італії – 12%", – сказав Олег Мусій.

Як повідомляли, станом на ранок 7 липня в Україні лабораторно підтверджено 49 607 випадків коронавірусної інфекції.

Додамо, сотні науковців вважають, що ВООЗ недооцінює передачу коронавірусу повітрям.Loading...