Смертельний коронавірус: Україна готує 4 об’єкти для евакуйованих з Уханя

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук Фото: прес-служба Кабміну

Українців запланували вивезти з Китаю 18 лютого

Україна готує 3-4 об’єкти для розміщення українців, яких планують евакуювати з китайського міста Ухань, що стало епіцентром спалаху коронавірусу. Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в ефірі програми "Свобода слова з Савіком Шустером" на телеканалі Україна.
 
Як зазначається, наразі Україна проводить підготовку та облаштування чотирьох об’єктів, куди будуть відправлені евакуйовані громадян для двотижневого карантину.
 
"Звичайно, ми робимо все, щоб всі громадяни України були в безпеці. Тому ми проведемо евакуацію як тільки всі необхідні заходи безпеки будуть вжиті. На наступному тижні це відбудеться", - наголосив Гончарук.
 
За словами глави уряду, евакуація українців відбудеться у вівторок, 18 лютого.
Також прем’єр додав, що за останніми даними коронавірусу COVID-19 на території України зареєстровано не було.
 
"Ми зараз вживаємо всіх заходів, щоб вірус не був завезений на територію України. Станом на сьогодні в Україні не зафіксовано жодного випадку такого захворювання. Сподіваємось, що в найближчі тижні й місяці цього не станеться", - підкреслив Олексій Гончарук.
 
Нагадаємо, раніше народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Дубінський заявив, що у Міністерстві охорони здоров’я евакуйованих з Уханя українців хочуть відправити на два тижні на карантин у приватний санаторій "Пролісок" в Обухівському районі, а не до інфекційних лікарень. 
 
Після чого ведуча Наташа Влащенко ефірі ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK порадила відправити евакуйованих з Уханя українців додому до пана Радуцького, а не в приватний санаторій "Пролісок".


Loading...