Смертельний коронавірус: Названа дата евакуації українців з Уханю

Спалах коронавіруса в Китаї Фото - cgtn.com

По поверненні в Україну громадян очікує обов'язковий 14-денний карантин

Україна евакуює своїх громадян з Уханю через смертельний коронавірус 11 лютого 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Посольства України в Китайській Народній Республіці та Монголії. 

"У зв’язку зі стрімким поширенням територією провінції Хубей небезпечного коронавірусу (2019-nCoV) урядом України прийнято рішення про евакуацію громадян України зі згаданої провінції, в якій запроваджено карантин, в Україну", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що українців доставлять додому спеціальним чартерним рейсом за маршрутом: місто Київ - місто Ухань (КНР) - місто Київ. 

Також у посольстві залишили інструкції для громадян України, яких на їхнє прохання включено до списку на евакуацію:

  • Тримати напоготові свої паспортні документи України, документи, що надають право на перебування на території КНР, а також паспортні документи, свідоцтво про народження дітей віком до 18 років.
  • Залишатися на постійному зв’язку, тримати повністю готовими до тривалого використання свої засоби комунікації (мобільний телефон, планшет тощо), а також, по можливості, поповнити рахунок у т.ч. з урахуванням форс-мажорних ситуацій (надмірне використання інтернет-трафіку, можливість здійснення дзвінків у роумінгу чи в іншу країну).
  • Бути мобільними та готовими до переміщень, у тому числі нічних, мати у цьому зв’язку мінімально необхідний запас води, продуктів харчування та медикаментів (за необхідності).
  • Очікувати як на дзвінки Посольства на мобільний телефон, так і на повідомлення в групі "Embassy – EVACUATION" мобільного додатку Wechat, повністю координувати свої дії з представниками посольства.

Окрім того, у посольстві нагадали, що по поверненні в Україну громадян очікує обов'язковий 14-денний карантин. 

Нагадаємо, станом на ранок понеділка, 10 лютого, у світі зафіксовано 40 536 випадків інфікування китайським коронавірусом 2019-nCoV, унаслідок ускладнення від небезпечної інфекції померли 910 людей. 

Loading...