"Слуги народу" економлять на дітях: Під Дніпром закрили чергову школу

Наше місто

"Слуги народу" визначилися зі стратегією розвитку освіти в Україні. Зокрема, - закриттям шкіл, адже грошей на всіх не вистачить. Так, під Дніпром, - у селищі Новоселівка закрили чергову школу. Заклад освіти виховував близько 50 дітей, а ще 10 вчителів залишилися без роботи, передає "Наше Місто".

Як зазначається, школу в Новоселівці ремонтували, що називається, — всім селом. Нове обладнання, ремонт в кабінетах, - все робили своїми руками. Батьки та вчителі вклали не тільки власні гроші, а й душу, — все заради того, щоб діти вчилися в комфортних умовах.

Втім, випробувати оновлену школу дітям так і не вдасться. Ще у 2019 році монобільшість обрубала фінансування. Заклад закривають, а перед дітьми поставили вибір з двох сільських шкіл. Найближча, - за 10 кілометрів.

Наше місто

Дорогу до сусідньої школи, "дорогою" назвати - язик не повертається. 10 кілометрів розбитого асфальту. Втім, ремонту в найближчому майбутньому не передбачається. За словами голови сільради, нещаслива дорога знаходиться на балансі Дніпропетровської ОДА. Обласні чиновники вже встигли викинути гроші на саму "живу" дорогу в районі. Про інші, - найкритичніші забули.

Таким чином комфорт і безпека найменших жителів області знову виявилася "не на часі" для обласних чиновників і "слуг народу". Як економлять на українських школах, - дивіться у сюжеті на телеканалі ДніпроTV.

Loading...