"Слуга народу" впала, а "Опозиційна платформа - За життя" поліпшила позиції у рейтингу партій, - опитування

Зала засідань Верховної Ради України - депутати IX скликання

president.gov.ua

Якби вибори до Верховної Ради проходили в найближчий тиждень, прохідний бар'єр у 5% подолали б партія "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "ВО "Батьківщина" та "Європейська солідарність". Про це свідчить опитування, проведене Центром соціального моніторингу і Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка з 24 по 28 січня.

Згідно з результатами дослідження, найбільше виборців мають намір віддати свій голос за партію "Слуга народу" (Д. Разумков, Р. Стефанчук, І. Венедіктова) - 38,9% серед тих, хто має намір брати участь у виборах і вже визначився з вибором. За партію "Опозиційна платформа – За життя" (Ю. Бойко, В. Рабінович, В. Медведчук) мають намір проголосувати відповідно 14,8%, за партію "ВО "Батьківщина" (Ю. Тимошенко, С. Тарута, В. Наливайченко) – відповідно 10,8%, за партію "Європейська солідарність" (П. Порошенко, А. Парубій, І. Геращенко) – відповідно 10,6%.

З урахуванням статистичної похибки на межі проходження в Раду знаходяться партії "ВО "Свобода" (О. Тягнибок), за яку готові проголосувати 4,6% опитаних, і "Голос" (С. Вакарчук, Ю. Клименко, К. Рудик) з підтримкою 4,4%.

"Слуга народу" - 38,9%;

"Опозиційна платформа - За життя" 14,8%;

"ВО "Батьківщина" 10,8%;

"Європейська солідарність" - 10,6%;

"ВО "Свобода" - 4,6%;

"Голос" - 4,4%.

Центр "Соціальний моніторинг" і Український інститут соціальних досліджень ім. Олександра Яременка

Дослідження проведено ЦСМ та Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка з 24 по 28 січня 2020 року. Опитано 2003 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,24% з імовірністю 0,95.

Loading...