Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Слідчий ДБР у справах Майдану помер від коронавірусу

Андрій Єна

Адвокатська дорадча група

Андрій Єна тривалий час був ключовим слідчим по епізоду розстрілу протестувальників на Інститутській

Слідчий Державного бюро розслідувань у справах Майдану Андрій Єна помер у результаті ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Адвокатської дорадчої групи. 

Як зазначається, чоловік пішов з життя 11 листопада.  

"Це велика втрата для нас і для розслідування. Андрій Єна вже тривалий час був ключовим слідчим по епізоду розстрілу протестувальників 20-го лютого на вулиці Інститутській", - зазначили в Адвокатській групі. 

Так, Єна організовував і проводив слідчі експерименти на Алеї Небесної Сотні по епізоду розстрілу учасників протестів 20 лютого. Крім цього, він координував велику кількість учасників та експертів. Також Єна працював з потерпілими і свідками, досліджував та упорядковував відео.

Новини за темою: На Львівщині від ускладнень COVID-19 померло подружжя лікарів

"Це дуже великий обсяг копіткої і важливої слідчої роботи. Ми вдячні за все, що Андрій Єна встиг зробити у справах Майдану. Висловлюємо співчуття і підтримку близьким, друзям, колегам", - додали в пресцентрі. 

Нагадаємо, 10 листопада у результаті ускладнень від коронавірусу COVID-19 померла теща п'ятого президента України, а нині народного депутата Петра Порошенка.

Пізніше від цієї ж хвороби помер новообраний мер Конотопа Олександр Луговий.

Loading...