live

Скасувати бронювання і збільшити кількість дозволів: Чого вимагають перевізники під Кабміном

Телеканал ZIK

Відтепер перевізники будуть стояти набагато більше годин у чергах на кордоні і у чергах на отримання дозволів

Вранці 12 лютого в урядовому кварталі Києва далекобійники і перевізники влаштували масштабний пікет. Вони вимагають скасувати бронювання дат і збільшити видачу дозволів на міжнародні перевезення.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі  ZIK  розповів журналіст Сергій Ігнатенко.

"Асоціація міжнародний перевізників України сьогодні влаштовує пікет через нововведення прем’єр-міністра стосовно бронювання поїздок. Відтепер  перевізники будуть стояти набагато більше годин у чергах на кордоні і у чергах на отримання дозволів",  – сказав Сергій Ігнатенко.

За словами президента Асоціації міжнародних перевізників України Леоніда Костюченка, нововведення Кабміну спрямовані проти перевізників. Ба більше, через це держбюджет недоотримає 32 мільйони гривень.

"Ми направили прем’єр-міністру свої вимоги і хотіли би почути на них відповіді. На жаль, ми відповіді не маємо. Ми також направили 8 листів міністерству, як врегулювати систему видачі дозволів, але, з нами не радячись, міністерство прийняло рішення про те, щоби ввести електронне бронювання. Але це бронювання дає можливість забронювати все, що є. Забронювали, і всі чекаємо, поки пройде 15 днів для того, щоби хтось цей дозвіл не забрав. Але є контракти, є люди.

Я вже говорив, що ми втратили понад 5 тисяч поїздок у порівнянні з минулим роком, які б дали зарплату нашим людям і 32 мільйони гривень для бюджету. Можливо, це для нашої країни і мало, але для перевізників це багато. Питань є досить багато. Ми б хотіли сісти за стіл і все обговорити", – заявив президента Асоціації міжнародних перевізників України.

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №1047 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю.Loading...
Loading...
Loading...