Скалецька ввійшла в зону обсервації у Нових Санжарах

Зоряна Скалецька в медцентрі "Нові Санжари" Facebook-сторінка Зоряни Скалецької

Для міністра виділили окреме робоче приміщення

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька ввійшла в зону обсервації на території медичного центру "Нові Санжари", де перебувають евакуйовані із Уханя громадяни України та іноземці. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Отже, я нарешті знаходжусь у приміщенні, в якому проведу найближчі два тижні. Хотіла, щоб мене заселили в звичайній кімнаті, але з урахуванням необхідності працювати і проводити постійні наради скайпом і телефоном мені виділили окреме робоче приміщення", - зазначила Скалецька.

Окрім цього, напередодні вона разом із представниками всіх залучених міністерств і відомств перевіряли умови розміщення людей в "Нових Санжарах", а також дотримання санітарних та безпекових норм. Після того, як міністра пропустили в зону обсервації, вона поспілкувалася із екіпажем літака.

"На даний час всі, хто перебувають тут, почуваються добре. Людей регулярно обстежують, ознак ГРВІ не виявлено. Харчування тричі на день, його забезпечує кейтерингова компанія", - додала Скалецька.

Нагадаємо, напередодні міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька вирішила приєднатися до евакуйованих із китайського Уханя в обсервації медичного центру НГУ у Нових Санжарах, що на Полтавщині.

У п'ятницю, 21 лютого, начальник медцентру "Білі Санжари" Олександр Блінов заявив, що глава Міністерства охорони здоров'я Зоряна Скалецька виїхала з медзакладу, але повернеться на обсервацію.

Loading...