live

Скалецька: ВООЗ передала Україні додаткові системи, якими можна зробити 900 тестувань на коронавірус

Телеканал ZIK

Використовувати тест-системи будуть тільки за призначенням

Всесвітня організація охорони здоров'я передала Україні ще 30 тест-систем, які можуть зробити 900 тестувань на наявність коронавірусу.

Про це в коментарі кореспонденту телеканалу ZIK Андрію Лащу розповіла міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

Кореспондент телеканалу ZIK Андрій Лащ, який перебуває на обсервації у санаторії в Нових Санжарах, де проходять обсервацію громадяни України, евакуйовані з Китаю, розповів, що, за інформацією медиків, час, коли коронавірус міг проявитися у когось із евакуйованих, минув.  

Новини за темою: В Австрії зафіксували перші випадки коронавірусу

"Але евакуйовані досі залишаються під наглядом лікарів", – повідомив Андрій Лащ.

Також, за його інформацією, до санаторію мають передати тест-системи для виявлення коронавірусу.

Новини за темою: Спалах коронавірусу в Італії: Хто заніс смертельну хворобу у Європу

Це також підтвердила і міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька, яка також перебуває в обсервації у Нових Санжарах.

"Передали 30 тест-систем, які можуть зробити 900 тестувань. Використовувати тест-системи будемо тільки за призначенням. І лікарі визначають, не я. І це тільки тоді, коли є показання", – сказала Зоряна Скалецька.

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

Додамо, знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де зараз перебувають на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомлятиме про все, що там відбувається.

Loading...