Скалецька в Нових Санжарах: У яких умовах проживає міністерка

Зоряна Скалецька дистанційно провела нараду міністерства Facebook Oleksandr Mahov

Міністерка дистанційно провела заняття для студентів

Очільниця охорони здоров’я Зоряна Скалецька, що перебуває на санітарній базі Нацгвардії в Нових Санжарах, має однакові умови з евакуйованими з Уханя громадянами. Про це повідомив журналіст Олександр Махов у Facebook.
 
"Міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька на санбазі Нацгвардії разом з евакуйованими з Китаю в одній будівлі. Запевняю - умови такі самі, як і у всіх інших. Їсть те саме, що і ми всі", - зазначив журналіст.
 
 
Також Махов додав, що пані Скалецька провела дистанційно заняття для студентів та селекторну народу. Після цього у міністерки була запланована зустріч з евакуйованими.
 
"Зайшов в сусідній номер, а тут... Міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька через скайп проводить вечірню нараду міністерства з номеру медичного центру Нацгвардії, де перебувають евакуйовані з Китаю", - додав Олександр Махов.
 
Нагадаємо, у п’ятницю, 21 лютого, міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька ввійшла в зону обсервації на території медичного центру "Нові Санжари", де перебувають евакуйовані із Уханя громадяни України та іноземці. Для неї виділили окреме робоче приміщення.
Loading...