Скалецька пояснила, як діятимуть медики, якщо евакуйованим з Уханя знадобиться госпіталізація

Фото з відкритих джерел

Евакуйована з китайського міста Ухань іноземка, у якої сталося загострення хвороби шлунку, почувається краще

У машинах екстреної швидкої допомоги є спеціальні епідеміологічні укладки для того, щоб мати можливість транспортувати та госпіталізувати осіб, котрі перебувають зараз в ізоляції. Окрім того, на Полтавщині готові 6 боксів в інфекційній лікарні на такий випадок.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK із карантинної зони в Нових Санжарах ексклюзивно повідомила міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.  

Міністерка розповіла про стан евакуйованої іноземки, у якої сталося загострення хвороби шлунку. З її слів, до карантинної зони приїхали медики із відповідним обладнанням, взяли у жінки кров на лабораторне дослідження. Їй призначили лікування та дієту. На сьогодні вона почувається набагато краще і вже проситься назад у свою кімнату з ізолятора.

Ведучі поцікавилися, чи є можливість, якщо у когось із евакуйованих у карантинній зоні станеться загострення, до прикладу, апендициту, і людині знадобиться оперативне втручання, надати таку медичну допомогу.

Міністерка зазначила, що до того, як вона потрапила у карантинну зону, провела розмову із Департаментом охорони здоров’я Полтавської ОДА. Її запевнили, що в інфекційній лікарні на такий випадок готові 6 боксів. Готовність забезпечена, запевнила Зоряна Скалецька.

"Плюс… у машинах екстреної швидкої допомоги є спеціальні епідеміологічні укладки для того, щоб мати можливість транспортувати і госпіталізувати осіб, котрі перебувають зараз в ізоляції", – зазначила вона.

Новини за темою: МЗС закликало українців утриматися від поїздок до Італії та Ірану через коронавірус

Нагадаємо, евакуйовані з Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

Додамо, знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де зараз перебувають на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомлятиме про все, що там відбувається.

Loading...