Сім'я Суркісів йде в суд через публікації про виведення коштів із ПриватБанку

Відділення ПриватБанку

З відкритих джерел

Родина Суркісів подала позов щодо захисту честі

Родина Суркісів подала позов щодо захисту честі, гідності та ділової репутації у зв'язку з публікаціями про нібито їх причетність до виведення коштів з ПриватБанку.

Про це в коментарі "РБК-Україна" повідомив адвокат Суркісів.

"Нещодавно в ефірі телеканалу "Прямий" Сергієм Фурсою з посиланням нібито на звіт агентства Kroll була оприлюднена маніпулятивна та брехлива інформація про причетність родини Суркісів до злочинної схеми виведення коштів з ПриватБанку, що призвело до неплатоспроможності банку", - повідомила сторона захисту.

Новини за темою: Верховний Суд вважає тиском заяву генпрокурора у справі про вклади Суркісів у ПриватБанку

За словами адвоката, автори поширюваної інформації чітко усвідомлювали її недостовірний характер, адже вона не підтверджена жодним офіційним документом.

"Подібні заяви ганьблять честь, гідність та ділову репутацію родини Суркісів. У зв’язку з цим Григорій та Ігор Суркіси та їхній батько звернулись із позовом про визнання інформації недостовірною та зобов’язання її спростування", - додали у Суркісів.

Нагадаємо, раніше адвокат Віктор Борух заявив, що поширена маловідомим американським виданням Chicago morning star та рядом українських ЗМІ інформація про те, що нібито деякі іноземні компанії, діяльність яких пов'язують з сім'єю Суркісів, причетні до виведення коштів з ПриватБанку, не відповідає дійсності, є брехливою і відвертою фальсифікацією фактів.

Loading...