Ширяєв про суд над радикалами, що напали на автобус "Патріоти - За життя": Ми очікуємо, що всі винні понесуть заслужене покарання

Олег Ширяєв Фото з відкритих джерел

Всі радикали, які винні в нападі на автобус з активістами "Патріоти - За життя", повинні понести покарання. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив регіональний керівник громадянського руху "Патріоти - За життя" Олег Ширяєв.

Він заявив, що, за його даними, всі нападники будуть залишені під арештом.

"Цей сьогоднішній процес в Апеляційному суді Харкова - це рубікон. Поясню, чому я даю цьому процесу це визначення. Останні шість років у радикалів була свобода дії. І ось зараз наша організація протистоїть цим праворадикалам в законному ключі, і ми даємо суспільству нову позицію, як повинна діяти громадська організація, тобто це законний ключ і раціональне зерно. Під судом у місті Харкові зараз перебуває 50 членів "Національного корпусу". Це говорить про те, що, незважаючи на потужну медіарекламу і потужний медіапривід для радикалів, вони не змогли зібрати людей. І також третій факт, що на акції на підтримку тих затриманих злочинців присутні представники членів "Європейської солідарності", що доводить те, що Петро Порошенко - кінцевий бенефіціар цих усіх злочинних угруповань. Від себе хочу підкреслити, що закон один для всіх, тому, виходячи із закону, ми очікуємо того, що суд залишить під арештом всіх", - зазначив Ширяєв.

Він підкреслив, що вірить у те, що суд не дозволить винним вийти на свободу.

"Я не вірю в те, що зараз суд дозволить вийти злочинцям на свободу. Більше того, юридична практика українська говорить про те, що це просто неможливо, це нонсенс. Ми в це не віримо, ми віримо в закон. Більш того, судді втомилися від тиску, від того, що праворадикали постійно приходять під суди, скоюють злочини, напади, приходять потім під суд і тиснуть морально на суддів, і, звичайно ж, судді відчувають загрозу, що фізично вони будуть нападати на їхні будинки, палити їх машини, погрожувати їх дітям. Це нонсенс. Цього не буде", - додав Ширяєв.