Штрафи за порушення маскового режиму можуть знизити в 100 разів, - Малюська

Фото з відкритих джерел

Передбачається, що людей будуть штрафувати на 170-255 гривень

Схвалений Кабінетом міністрів законопроєкт про штрафи за перебування в громадських місцях без захисної маски пропонує знизити розмір таких покарань у 100 разів. Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська, передає пресслужба міністерства.

За його словами, законопроєкт покликаний посилити відповідальність власників громадських закладів і маршруток. Штрафи будуть призначатися за перебування в громадських місцях та транспорті без масок або респіраторів.

"При цьому штрафи для фізичних осіб будуть істотно зменшені. Так, за загальними правилами карантину, які діють сьогодні, штраф за відсутність маски для громадян складає 17 тис. грн. Законопроєктом передбачено штраф від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - це лише 170-255 гривень", - зазначив Малюська.

В той самий час для посадових осіб штрафи залишаються незмінними, а для юридичних осіб - від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 3,4-5,1 тис. грн.

Новини за темою: У МОЗ назвали умову скасування маскового режиму

Нагадаємо, на засіданні 1 липня Кабінет міністрів встановив штрафи для фізичних та юридичних осіб за перебування громадян без захисних масок у суспільних будівлях і громадському транспорті.

Loading...