live

Шмигаль заявив, що карантин, скоріш за все, буде продовжено до травня

Денис Шмигаль kmu.gov.ua

"Україна не може дозволити собі два-три місяці сидіти на дивані"

Розмову про ймовірне послаблення карантинних заходів можна буде вести не раніш як у травні.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів України.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Ще раз хочу підкреслити, що Україна не може дозволити собі два-три місяці сидіти на дивані, тому економіку треба буде запускати. Це надзвичайно важливе питання. Якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то лише у травні ми почнемо вести розмову про можливе послаблення карантинних заходів. Це точно не буде зроблено з 14 квітня, як це було розповсюджено у деяких фейкових інформаціях, що розійшлась вчора по інформаційних каналах України. Наголошую, що протягом квітня ми не відступимо від того карантинного режиму, який запроваджений і буде проводитись до встановленого 24 квітня. І, можливо, скоріш за все, буде продовжений до початку травня. У травні, за умов позитивної динаміки, ми запустимо економіку України за визначеним планом, який буде додатково повідомлений урядом", -заявив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, станом на на 9:00 середи, 8 квітня, в Україні 1668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 52 летальні, 35 пацієнтів одужало.

Як повідомляли, з 6 квітня в Україні почали діяти посилені обмеження щодо карантину через пандемію коронавірусу COVID-19.

Loading...