Шмигаль пояснив, чому уряд закрив кордони для іноземців

Глава уряду України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Кордони можуть знову відкрити, якщо протягом двох тижнів будуть спостерігати спад захворюваності

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів ухвалив рішення про закриття кордонів для іноземців, аби зупинити проникнення коронавірусу. Про це очільник уряду розповів в ефірі "Сніданок з 1+1". 

"Це було вимушене рішення, ми не єдина країна, яка так вчинила. Закрили кордони саме зараз тому, що кількість хворих в Україні почала рости", - сказав прем'єр.

За словами Шмигаля, відкриття кордонів для іноземців можливе, якщо в Україні протягом двох тижнів буде спостерігатися спад захворювань. Наразі іноземцям, які в'їжджають в країну для навчання або бізнесу, в'їзд дозволено.

Новини за темою: Зеленський заявив, що країна відкриє кордони для іноземних туристів після завершення пандемії

"Не стоїть питання, щоб іноземці не в'їжджали зовсім. Стоїть питання взяти на контроль. З моменту закриття кордону для іноземців в нашу країну в'їхала 21 тисяча іноземців: бізнес, дипломати, студенти", - зазначив очільник уряду.

Новини за темою: Кабмін розширив список іноземців, яким можна в'їжджати в Україну

Нагадаємо, на засіданні 26 серпня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд закрив кордони на в'їзд іноземних громадян до 28 вересня.

Пізніше уряд вирішив закрити український кордон для в'їзду іноземців з опівночі 28 серпня, тобто на добу раніше, ніж було заплановано.

Loading...