Шмигаль: Карантин можуть продовжити після 22 травня

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Роботу міжміського транспорту поки не планують відновлювати

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль спрогнозував, що карантин може бути продовжений і після 22 травня. Про це глава уряду 5 травня заявив ефірі "Українського радіо", повідомляє Укрінформ

За словами політика, ВООЗ продовжила режим пандемії та всесвітного карантину на два місяці. Таким чином, спираючись на світові дані, карантин може бути продовженим і в Україні. 

"Кабмін поки що на першому етапі продовжив карантин до 22 травня, але, скоріш за все, спираючись на дані ВООЗ, карантин буде продовжено й надалі з наступними етапами послаблень, якщо це буде дозволяти зробити ситуація із захворюваністю", - пояснив Шмигаль. 

Водночас прем'єр зазначив, що українська медична система на цьому етапі вже готова до епідемії. Зокрема, в Україні є понад 2100 апаратів ШВЛ, з яких зайняті 138. Також облаштовано понад 30 тисяч вільних ліжкомісць для хворих на COVID-19 в лікарнях. Таким чином, підготовленість медсистеми дозволяє пом'якшувати карантин. 

Тоді як міжміський транспорт в Україні поки відкривати не планують. А відкриття метро можливе на третьому етапі послаблень, однак користуватися підземним транспортом зможуть лише деякі категорії пасажирів. 

Новини за темою: Маска та проїзний квиток: Криклій розповів, як буде працювати громадський транспорт після карантину

"Міський транспорт ходитиме в тих режимах, яких ходив, а мери прийматимуть рішення щодо збільшення кількості транспорту та зміни його графіку роботи", - наголосив глава уряду. 

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів на позачерговому засіданні продовжив карантин в Україні до 22 травня, однак з 11 травня в Україні відбуватиметься пом'якшення.

Loading...