Школи Івано-Франківська відкриються незалежно від рішення уряду, – міський голова

У школи міста закуповують дезінфектори

Ілюстративне фото

Фото з відкритих джерел

В Івано-Франківську навчання у школах розпочнеться з 1 вересня, незалежно від того, які рішення з цього приводу прийматиме уряд. Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у Фейсбук.

За словами очільника міста, уряд постійно змінює роз’яснення та ділить Україну на "зони". Проте, школи Івано-Франківська готуються до початку навчального року з 1 вересня. "Наносимо спеціальні розмітки руху, облаштовуємо місця скринінгу температури та закуповуємо дезінфектори", – зазначив Марцінків.

Нагадаємо, станом на ранок 11 серпня в Україні зафіксовано 83 115 випадків коронавірусної хвороби. В Івано-Франківській області наразі зареєстровано 5911 хворих на COVID-19, зокрема, за добу зафіксували 119 нових випадків.

Новини за темою: В уряді анонсували "нормальний навчальний рік" з 1 вересня

Раніше повідомлялося, що за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, молоді люди почали у п'ять разів частіше хворіти на COVID-19 у порівнянні з першими місяцями пандемії коронавірусу. Аналіз ВООЗ 6 млн заражень у період із 24 лютого по 12 липня виявив, що частка людей віком 15-24 років від загальної кількості хворих зросла із 4,5% до 15%.

Loading...