Школа в умовах карантину: У МОЗ розповіли, де не буде навчання з 1 вересня

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

В населених пунктах, які не віднесені до "червоної зони", навчальний процес буде відбуватися з дотриманням протиепідеміологічних заходів

В умовах адаптивного карантину навчальний процес не може проходити виключно в зонах, які віднесені до червоного рівня небезпеки. На сьогоднішній день це 14 районів або міст нашої України.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Міністр зауважив, що пандемія коронавірусу диктує нові правила і в навчальному процесі, тому Міністерство охорони здоров’я дуже багато уваги приділяє питанню, яким чином буде відбуватися навчання дітей у школах з 1 вересня.

"Ми видали відповідні правила, відповідні рекомендації. Зараз ми максимально відповідаємо на запити, які надходять від освітян і батьків. Отже, в умовах нашого адаптивного карантину навчальний процес не може проходити виключно в зонах, які віднесені до червоного рівня небезпеки. На сьогоднішній день це 14 районів або міст нашої України", – заявив Максим Степанов.

В усіх інших населених пунктах, за словами міністра, навчальний процес буде відбуватися, однак з дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів.   

Новини за темою: Навчання на карантині: Заступник міністра освіти розповів, хто має забезпечити школи масками та дезінфекторами

Степанов також відповів на питання ведучої щодо того, чи передбачені якісь доплати з бюджету для вчителів, на плечі яких з 1 вересня лягає велике навантаження: 

"Питання оплати праці вчителів – компетенція органів місцевого самоврядування. Коли ми розробляли ці правила, ми намагалися розробити, поєднати і знайти баланс між звичним процесом для наших вчителів з безпекою наших дітей і вчителів з точки зору їхнього здоров’я", – прокоментував міністр охорони здоров’я.

Новини за темою: МОН продовжив терміни вступу до закладів профосвіти до листопада

Нагадаємо, напередодні міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що МОЗ оновило правила для навчання в школах на час пандемії коронавірусу.

 

 

Loading...