Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Шкарлет заговорив про навчання дітей у школі з 5 років

В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет МОН

Наразі не йдеться про те, що діти в 5 років мають сісти за парти на 35 хвилин уроку

Тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет розповів, яким він бачить початок навчання з 5 років в школі. Про це він написав у своєму Telegram.

"Погоджуюсь, що діти в 5-річному віці й діти у 6 років мають абсолютно різні рівні психофізичного розвитку, і дійсно, в організації освітнього процесу мають бути також зовсім різні підходи.

Не йдеться про те, що діти в 5 років мають сісти за парти на 35 хвилин уроку. Натомість обговорюються нові форми здобуття знань та набуття компетентностей із подальшою зміною державних освітніх стандартів і програм", - зазначив глава МОН.

Шкарлет додав, що у світі багато країн розпочинають навчання дітей з 5 років. 

"Такий досвід мають США, Велика Британія, Нідерланди та інші країни. Нам же потрібно врахувати особливості української школи. Сподіваюся на плідне обговорення. Процес опрацювання пропозицій навряд чи буде швидким, але точно не буде одностороннім. Адже головний пріоритет Міністерства – інтереси дітей", - резюмував т.в.о. міністра освіти.

Новини за темою: У МОН пояснили, як перевести дитину на повне дистанційне навчання

Нагадаємо, раніше Сергій Шкарлет заявляв, що Україна не збирається відмовлятися від 12-річної шкільної освіти. За його словами, 12-річна система навчання є європейською практикою.

Loading...