Шкарлет вважає питання про плагіат закритим, а провальну підготовку шкіл – перебільшеною

В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет МОН

За словами в.о. міністра освіти, переважна більшість ретельно підготувалася до освітнього процесу

Виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет не вважає, що процес підготовки українських шкіл до навчального року був провальним.

Про це він сказав під час виступу на годині запитань до уряду, яку транслював телеканал ZIK

"Мені здається, що провальна робота зі школами – це дещо перебільшені факти. Є переважна більшість директорів, керівників органів місцевого самоврядування, які ретельно та плідно підготувалися до освітнього процесу", – заявив в.о. голови МОН. 

Крім того, він прокоментував ситуацію із плагіатом, який виявили у його наукових роботах. 

"Що до мого плагіату, то є два висновки професійних органів та представників, які опубліковані на сайті. Вони абсолютно спростовують ті речі. Абсолютно впевнений, що для більшої частини науковців України це питання вже давно закрите", – зауважив Шкарлет.

Зазначимо, 11 вересня етичний комітет Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) виявив плагіат у роботах нинішнього в.о. міністра освіти та науки Сергія Шкарлета. Наявність плагіату в його роботах підтвердили також незалежні міжнародні експерти.

У свою чергу, Сергій Шкарлет заявив, що буде оскаржувати рішення Комітету з питань етики.

Новини за темою: У разі смерті учня від COVID-19 директору школи загрожує до 5 років в'язниці, - МОН

Нагадаємо, раніше Сергій Шкарлет заявив, що з січня 2021 року збільшать розміри посадових окладів всім працівникам, оплата  праці яких здійснюється за Єдиною тарифною сіткою. Якщо говорити про конкретні цифри, наприклад, ставка заробітної плати вчителя вищої категорії на 1 січня 2021 року становитиме 6 461 грн, а на 1 липня – 7 001 грн.

Loading...