Шкарлет попросив перевести дітей на дистанційне навчання на 2 тижні

В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет МОН

Політик наголосив на необхідності убезпечити людей від зараження коронавірусом

Тимчасовий виконувач обов'язків міністра освіти та науки України Сергій Шкарлет звернувся з проханням перевести дітей на дистанційне навчання на наступні два тижні. Про це він повідомив у Telegram

"Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей", - йдеться у повідомленні. 

Так, в.о. міністра наголосив, що знає, що питання щодо дистанційного навчання вирішує місцева влада. 

"Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО", - додав Шкарлет. 

Новини за темою: У МОЗ виключили введення жорсткого карантину в Україні

Політик підкреслив, що розуміє всі виклики, перед якими постають керівники закладів освіти, вчителі та батьки. Водночас він наголосив, що на першому місці повинно стояти здоров'я людей.

До слова, у дописі Сергія Шкарлета не уточнено, про які саме заклади освіти йдеться: школи, вузи чи також дитсадки. 

Нагадаємо, напередодні народний депутат України Михайло Радуцький запропонував ввести "карантин вихідного дня" та перевести школи і ВНЗ на дистанційне навчання, щоб зупинити зростання захворюваності на коронавірус.

Зауважимо, протягом минулої доби, 9 жовтня, підтвердили 5728 нових випадків коронавірусу COVID-19, ще 108 хворих померли у результаті ускладнень.

ZIK

Loading...