Шість років без вироку: Адвокат пояснив, чому затягується справа про вбивство мера Кременчука Бабаєва і судді Лободенка

Фото з відкритих джерел

Справа про вбивство голови Кременчука Олега Бабаєва і судді Олександра Лободенка, в якому підозрюють директора телекомпанії "Візит" Олександра Мельника, не зрушується з місця вже шість років. За цей час суд не виніс вироку. Про це заявив адвокат обвинуваченого Олег Миронов в ефірі телеканалу NEWSONE.

Він вважає, що справа була сфабрикована, для того щоб не шукати справжніх винуватців і замовників вбивства. За його словами, Європейський суд з прав людини вже двічі встановлював незаконність утримання підозрюваних під вартою і затягування справи.

"Мій підзахисний не має ніякого відношення до обвинувачення, яке розглядається цим судом, і це позиція самого обвинуваченого, і вона незмінна з початку справи. До замовлення злочину причетна інша впливова особа - його колишній бізнес-партнер", – сказав Миронов.

З ним погоджуються й правозахисники. Вони стверджують, що ймовірно, легше виплатити чималу компенсацію за порушення прав людини, ніж знайти справжніх винуватців.

"Якби було за що посадити, вже б разів чотири-п'ять можна було посадити", - зазначив адвокат обвинуваченого.

І цього разу суд залишив підозрюваних під вартою в слідчому ізоляторі. Чергове засідання у справі призначено на 26 вересня.

Відзначимо, що у 2014 році сталося вбивство судді Автозаводського суду Кременчука Олександра Лободенка та голови міста Олега Бабаєва з розривом у півроку. Тоді правоохоронці швидко назвали підозрюваних, а у замовленні вбивства звинуватили Олександра Мельника. Весь цей час він перебуває в СІЗО.

Loading...