live

Шерембею і Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув'язнення, - Деркач

Андрій Деркач

Національна поліція внесла в Єдиний реєстр досудових розслідувань справу про можливе розкрадання міжнародної технічної допомоги за участю Центру протидії корупції, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Ці дії були проведені за заявою народного депутата Андрія Деркача. У розміщеній у Фейсбуці заяві він стверджує, що якщо справу буде доведено Нацполіцією до логічного завершення, Шерембею і Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув'язнення.

"Зокрема, вони організували схему розкрадання коштів міжнародної технічної допомоги через створену Шерембеєм БО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" (ВЖЛ). У 2015–2017 рр. через підконтрольні ВЖЛ структури пройшло 142,9 млн доларів США", – заявив Деркач.

Деркач зазначив, що також є інформація про те, що Шерембей і Шабунін лобіювали інтереси комерційних компаній при закупівлі медичного обладнання та ліків.

"Частина цих компаній – з ознаками фіктивності і з негативною діловою репутацією", – повідомив народний депутат.

На думку Деркача, США повинні допомогти в розслідуванні цієї справи.

"Оскільки використовувалися гроші уряду США, вважаю, що слідство має скористатися можливостями міжнародно-правовою допомогою в рамках існуючих договорів", – резюмував депутат.

Loading...