Щодня в Україні реєструють 30 тис. хворих на COVID-19, – ексміністр соцполітики

Андрій Рева Скріншот відео

7 тисяч хворих на коронавірус щодня — це не правда, каже Рева

Добова смертність від коронавірусу в Україні дорівнює добовій смертності у Франції. У нас 90 смертей за добу, у них – 85. Але у Франції виявлених випадків COVID-19 на добу – 30 тисяч. Це означає, що у нас щодня хворіє десь приблизно така ж кількість людей.  

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив колишній міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Андрій Рева переконаний, що кількість добових випадків виявлення коронавірусу в Україні набагато вища, аніж показує офіційна статистика. Ексміністр порівняв ситуацію з виявленням COVID-19 у Франції та Україні.

"Все починається зі статистики. От ми сьогодні говоримо, що у нас 7 тисяч хворих на коронавірус виявляють за добу. Це неправда. Тому що ви ж розумієте, що коли у нас найнижчий показник тестування в Україні на 100 тисяч  населення, то всі ці цифри абсолютно не відповідають дійсності. Ми можемо зробити зворотній відлік. От у нас сьогодні добова смертність в Україні дорівнює добовій смертності у Франції. У нас 90 смертей за добу, у них – 85. Але у Франції виявлених випадків на добу – 30 тисяч хворих. Це означає, що, фактично, у нас щодня хворіє десь приблизно така ж кількість", – заявив гість ток-шоу.

Тому, додав колишній міністр, коли чинна влада заявляє про повернення України до жорсткого карантину при позначці у 20 тисяч хворих на коронавірус щодня, вона маніпулює суспільством, адже ці 20 тисяч виявляються в Україні уже давно.

Новини за темою: В Україні один з найнижчих рівнів смертності від коронавірусу в ЄС, — Зеленський

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що наразі в лікарнях України, підготовлених на період епідемії COVID-19, хворими або пацієнтами з підозрою на коронавірус зайнято 22 977 ліжок.

У Києві, приміром, у стаціонарах лікується 1761 хворий на коронавірус, з них 29 дітей, 367 пацієнтів – у важкому стані, 621 отримує кисневу підтримку, 31 перебуває під апаратами ШВЛ. Ще 173 пацієнти перебувають в лікарнях із підозрою на коронавірус.  

Тим часом за останню добу по країні зареєстровано 7053 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 — це антирекорд кількості нових хворих за добу. До того ж жоден регіон не готовий до послаблення карантину, а "зелених" областей всього кілька по країні. Loading...