live

"Щоб почули": Під Офісом президента гучно мітингують підприємці і медійники

Акція ФОПів і журналістів під ОП Фото - скріншот

Підприємці після акції під Офісом президента підуть ходою до Кабміну, щоб їх почули і там

У Києві під Офісом президента України розпочались відразу дві акції протесту: донести до очільника держави свої вимоги вийшли фізичні особи – підприємці та медійники.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Валерія Бабич.

Учасники акції протесту виступають проти законів про застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг.

Кореспондентка зазначила, що зараз під Офісом президента зібралися кілька сотень підприємців з різних регіонів України. Наразі люди ще збираються. Як повідомила Валерія Бабич, є інформація про те, що автобуси із підприємцями, які хочуть взяти участь в акції, не пропускають до столиці – їх блокує поліція.

Протестувальники гучно дмуть у дудки, лунає голосна музика. Валерія Бабич зазначила, що у такий спосіб люди хочуть достукатися до влади, щоб та їх почула.

"Зараз сюди також прийдуть журналісти, які виступають проти законопроєктів про медіа та про дезінформацію, тобто ця акція сьогодні буде збільшуватися впродовж дня. Підприємці після акції під Офісом президента підуть ходою до Кабміну, щоб їх почули і там", – повідомила кореспондентка.

Новини за темою: Раді рекомендують усунути податкову дискримінацію ФОПів

Нагадаємо, Верховна Рада 20 вересня 2019 року ухвалила закони "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (законопроєкт №1053-1) та "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг" (№1073). Після ухвалення закони отримали номери 128-IX та 129-IX.

30 вересня у Києві під Офісом президента зібралися понад 500 підприємців з усіх регіонів України з вимогою ветувати ці закони, які вони розцінюють як тиск на бізнес.

4 жовтня їх підписав голова Верховної Ради, а 17 жовтня – президент.

Loading...