live

Що занадто, то не здорово: Через карантин ми не повинні втратити хворих з різними патологіями, – Тодуров

Борис Тодуров Фото - скріншот

"Необхідно знайти розумний компроміс"

Якщо зараз лікарі почнуть відмовляти у прийомі пацієнтам з різними патологіями, посилаючись на карантин, то можна втратити набагато більше людей від інших захворювань, ніж від COVID-19.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив директор Інституту серця, український кардіохірург Борис Тодуров.

Борис Тодуров застеріг, щоб під час карантину з огляду на загрозу поширення коронавірусу не втратити хворих з іншими патологіями.

"Тут повинен працювати принцип "що занадто, то не здорово". У гонитві за карантином ми не повинні втратити хворих з супутньою патологією, з серцевими проблемами, нейрохірургічними проблемами, хірургічними проблемами. Тому що якщо ми зараз почнемо відмовляти в прийомі всім іншим пацієнтам, посилаючись на карантин, то ми можемо втратити набагато більше людей від інших захворювань, ніж від COVID", – заявив Борис Тодуров.

Новини за темою: Київська ОДА допустила продовження карантину до осені

Він закликав знайти у цьому питанні розумний компроміс. З його слів, карантин теж має бути у розумних межах.

Нагадаємо, станом на 9:00 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних, 45 пацієнтів одужали.

Як повідомляли, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів України 8 квітня заявив, що розмову про ймовірне послаблення карантинних заходів можна буде вести не раніш як у травні.

Loading...