live

Шарій: Ми провели по Бродському власне розслідування, результати будуть в найближчі години

Анатолій Шарій

liga.net

Михайло Бродський чудово себе почував при Януковичі

Бізнесмен Михайло Бродський використав не за призначенням близько 10 мільйонів євро від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), виділені для спорудження ТЕС під Києвом.

Про це заявив блогер Анатолій Шарій в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Так, Європейський банк реконструкції і розвитку виділив мільйонні кошти, я не беруся сказати, скільки, близько 10 млн євро, якщо не помиляюся, на те, щоб була побудована теплоелектростанція на альтернативних видах енергії. Тобто малося на увазі, що це буде солома, яка не використовується після того, як зібрали врожай, малося на увазі, що це будуть залишки дерев, які, знаєте, після буреломів і всіляких бур можна буде утилізувати. Насправді вони почали утилізувати чорнобильський ліс, це по моїй інформації. І ця інформація буде підтверджена, я ж кажу, вже в найближчі години, тому що ми провели своє власне розслідування. Ми опитали місцевих жителів і виявилося, що це не те що не якась там екосистема, а це система, з якої валить чорний дим, який накриває поля селян і радіаційний фон просто перевищує всі допустимі норми і так далі. І після цього почалося, у мене почали стріляти, але вони ж, справа в тому, що вони не можуть на мене потрапити, ось в чому справа, бо я недосяжний для їх стріл і знайти нічого не можуть, тому розповідають небилиці про Кремль, це я вже слухаю шість років, мені все одно", – сказав він.

Новини за темою: "Обозреватель" клепає фейки на своєму телеканалі, а ми покажемо, що можемо зробити з їхньою ліцензією, – Шарій

Він також розповів, чому на нього почали з'являтися "замовні" матеріали на сайті і телеканалі "Обозреватель", які належать Бродському.

"Варто було мені почати згадувати деякі бізнеси власника "Обозревателя", а це Михайло Юрійович Бродський, який чудово себе почував при Януковичі, який чудово себе почував в оточенні тих людей, яких сьогодні щемить цей самий "Обозреватель", який моментально завжди вловлював напрямок вітру зраджував – знаєте, зрадити в житті для Бродського – це регулярна подія. Спочатку була Тимошенко, потім був Ющенко, Янукович і так далі, і тому подібне. Ну, не вийшло у нього прилаштуватися при Зеленському. Я озвучив, що буду займатися якимись його бізнесами, які безпосередньо впливають на життя населення Київської області. Я маю на увазі еко-ТЕС так звану, розслідування ви скоро побачите. Як моментально понеслося з усіх сторін, і "Обозреватель", який я не вважаю ЗМІ, а натурально смітником, почав розповідати про мене всілякі пристрасті-мордасті. Сьогодні вони дійшли до краю. Вони на своєму телебаченні ТБ "Обозреватель" розповіли про те, що я причетний до масових зґвалтувань в Європі. Ну, я думаю, що, в принципі, це ми вже докотилися до того моменту, коли почнемо займатися позбавленням ліцензії цього смердючого смітника", – підкреслив Шарій.

Раніше Шарій заявляв, що Бродський використав не за призначенням кошти Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Він також звернувся з проханням про інформацію, що стосується Михайла Бродського. На заклик Шарія відгукнулася ексміністр юстиції Олена Лукаш, яка розповіла, як Бродський часто бував у приймальні Азарова і навчав владу, як ігнорувати Майдан.

 

 

Loading...