live

Шарій: Бродський купив особняк в Італії на кошти, вкрадені у ЄБРР

Михайло Бродський

УНІАН

У Європі будуть ініціювати розслідування

Блогер Анатолій Шарій стверджує, що власник інтернет-видання "Обозреватель", бізнесмен Михайло Бродський використав не за призначенням кошти Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Про це Шарій написав у своєму Телеграм-каналі.

"Бродські на крадені в Україні кошти придбали величезний особняк в Італії. Зокрема, за кошти, вкрадені у ЄБРР, що виділив мільйони на ТЕС під Києвом. Нічого. Розберемося… Будемо в Європі ініціювати розслідування, тому що вистачить європейським платникам податків працювати на українських злодіїв", - написав Шарій.

Нагадаємо, раніше Анатолій Шарій звернувся з проханням про інформацію, що стосується Михайла Бродського.

На заклик Шарія відгукнулася ексміністр юстиції Олена Лукаш, яка розповіла, як Бродський часто бував у приймальні Азарова і навчав владу, як ігнорувати Майдан.

Пізніше, Анатолій Шарій заявив, що подав до українського суду на бізнесмена Михайла Бродського і має намір звернутися ще й в європейські суди. 

Також повідомлялося, що Бродському загрожують одразу кілька судових позовів. Автор одного з них, як уже відомо, - журналіст Анатолій Шарій. Іншого - кияни, які просять прибрати незаконну споруду за адресою Хрещатик, 23 у Києві.

Loading...