live

Серед кращих програм усіх інформаційних каналів – програми ZIK займають перші 10 місць

Телеканал ZIK

Телеканал ZIK залишається лідером серед інформаційних телеканалів. І щодня ці показники зростають. 2 березня програми і ток-шоу ZIK посіли 10 перших позицій серед кращих програм всіх інформаційних каналів.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK повідомив ведучий Василь Апасов.

"Залишаючись вдома, українці обирають телеканал ZIK. І ми вам за це неймовірно вдячні! Адже саме завдяки вам вчора ми вчергове не просто перші, а й встановили власний рекорд! Зараз на екрані ви бачите топ 10 кращих програм інформаційних каналів, і всі ці кращі програми – нашого телеканалу. Хочемо зізнатися, що ми працювали на різних телеканалах, але такого ще не було!! Хочемо ще раз подякувати усім глядачам телеканалу ZIK! Ми працюємо для вас! Попереду ще багато цікавого", – сказав ведучий телеканалу Василь Апасов.

Топ-10 інформаційних програм дня - 2 квітня

Телеканал ZIK

Вже вкотре з початку нового сезону телеканал посідає першу сходинку в рейтингу інформаційних телеканалів. 17 лютого телеканал ZIK розпочав новий сезон. Тепер по буднях глядачів чекають ток-шоу в новій великій студії телеканалу, а самі глядачі обирають теми та питання для обговорення. Повністю оновлений додаток телеканалу "Другий екран" вже завантажили десятки тисяч користувачів з усієї України.

Крім цього, ми не втомлюємося дарувати ексклюзив своїм глядачам. Так, ZIK став єдиним телеканалом, який спеціально потрапив до карантину в Нових Санжарах, аби дати кожному українцю можливість побачити все зсередини.