Серед госпіталізованих з COVID-19 – 20 дітей та 26 медпрацівників, – Ляшко

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко

Укрінформ

За минулу добу медики розглянули 484 повідомлення про підозру на коронавірусну хворобу

Серед госпіталізованих через коронавірус маємо 20 дітей та 26 медпрацівників. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Якщо подивитися статистику за минулу добу, то всього медиками було розглянуто 484 повідомлення про підозру на коронавірусну хворобу. Протягом минулої доби у вірусологічних лабораторіях Міністерства охорони здоров'я і лабораторіях Центру громадського здоров'я загалом зроблено 2555 досліджень на наявність коронавірусу в зразках, які були доставлені на лабораторне дослідження. Сьогодні ми маємо 804 випадки коронавірусної хвороби. Госпіталізовано до закладів охорони здоров'я 398 осіб. Всі інші перебувають на амбулаторному лікуванні. Серед госпіталізованих ми маємо 20 дітей і, на жаль, ми маємо 26 медпрацівників. На апараті штучної вентиляції легень перебуває одна особа, хвора на коронавірусну хворобу", - розповів Ляшко.

Новини за темою: Найбільша кількість летальних випадків від коронавірусу зареєстрована у хворих на цукровий діабет, - Ляшко

Нагадаємо, станом на 10:00 2 квітня кількість хворих на коронавірус в Україні складає 804 особи, з них 20 - летальні випадки, 13 пацієнтів одужали.

Loading...