Семиноженко: В Україні не потрібно будувати заводи з виробництва вакцини від коронавірусу, вони вже є

Фото з відкритих джерел

Україна може виробляти вакцину від коронавірусної інфекції на власних підприємствах, якщо правильно проведе переговори з Росією. Про це заявив ексвіцепрем'єр України Володимир Семиноженко в ефірі телеканалу NEWSONE.

"В Україні не потрібно будувати завод – є три, які можуть робити вакцини, якщо даються відповідні технології. ... Проблема сьогодні вже навіть не у вакцині тому що існує Pfizer, Супутник V і ще пару вакцин. Проблема в кількості - щоб забезпечити швидко всіх, і це не можуть провідні іноземні компанії", – сказав експерт.

Семиноженко зазначив, що за допомогою виробництва вакцини на українських заводах ми могли б за місяць провакцинувати все населення, і одночасно сам цей процес значно здешевити.

"Ось як робляться "Шкоди" на Єврокарі. Закуповуються деталі, з них збирається машина. Зрозуміло, що це буде дешевше, ніж, скажімо, купувати її відповідними митами з іншої країни, тому що це наше національне виробництво і це підприємство наше національне. Якщо звичайно будуть правильно проведені переговори, і Росія дасть можливість виробляти (вакцину, - ред.) на наших підприємствах", – підсумував він.

Нагадаємо, раніше ексвіцепрем'єр-міністр України Володимир Семиноженко заявив, що українці повинні бути забезпечені вакциною від коронавірусу, оскільки без неї нам не допоможе навіть локдаун.

Loading...