live

СБУ і МВС відреагували на відмову мера Запоріжжя зупинити громадський транспорт, - Зеленський

Фото з відкритих джерел

Раніше мер Запоріжжя відмовився зупиняти рух громадського транспорту

Відмова влади Запоріжжя від виконання рекомендацій Кабінету міністрів із зупинки громадського транспорту отримала реакцію з боку Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ. Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у своєму відеозверненні, яке транслював телеканал ZIK.

Президент зазначив, що всі населені пункти мають обов'язково виконувати всі прийняті урядом обмеження для боротьби з коронавірусом.

“Всі обмеження є лише тимчасовими незручностями, вони важливі і потрібні для вашої безпеки. Хочу звернути увагу на ситуацію, коли мер Запоріжжя порушує постанову уряду і запускає в місті громадський транспорт. Ці дії вже отримали реакцію СБУ і МВС. Я хочу підкреслити для голів всіх українських міст і сіл на обов'язковому виконанні всіх обмежень, пов'язаних з протидією коронавирусу", - повідомив Зеленський.

Нагадаємо, раніше мер Запоріжжя Володимир Буряк заявив, що громадський транспорт продовжить функціонувати у звичному режимі незважаючи на карантинний режим. Проте згодом все ж вирішив обмежити пересування жителів громадським транспортом.

Loading...